Kancelaria Doradztwa Prawnego Themi prowadzi sprawy z zakresu dochodzenia odszkodowań we współpracy ze swoimi partnerami - wiodącymi ogólnopolskimi i lokalnymi firmami doradztwa ubezpieczeniowego, doradztwa kredytowego, biurami rachunkowymi, oraz innymi podmiotami, które patrzą z troską na swoich Klientów dążą do otoczenia ich kompleksową opieką prawną, jak również osobami fizycznymi, które na co dzień spotykają się z problematyka szkód osobowych i szkód na mieniu.

W ramach współpracy z naszymi Partnerami podejmujemy się pomocy prawnej i prawno-negocjacyjnej dla Klientów naszych Partnerów, we wszystkich obszarach prawa, w szczególności zaś przy sprawach: z zakresu odszkodowań i zadośćuczynień w sprawach wypadków komunikacyjnych, czynów deliktowych, błędów medycznych, wypadków w pracy, wypadków w rolnictwie i innych spraw z zakresu odszkodowań, spraw z zakresu dochodzenia roszczeń o odszkodowania kontraktowe, jak również innych postępowań sądowych i polubownych, postępowań egzekucyjnych oraz reprezentacji przed sądami powszechnymi, tworzenia spółek i ich restrukturyzacji, jak również prowadzenia likwidacji i postępowań upadłościowych oraz innych postępowań związanych z odpowiedzialnością cywilną i karną wspólników i członków zarządów, spraw spadkowych i spraw z zakresu prawa nieruchomości, jak również reprezentacji w sprawach z obszaru ochrony konkurencji i konsumenta. Reprezentujemy też podmioty pokrzywdzone w wyniku przestępstw i innych czynów zabronionych, w szczególności wyłudzeń i przestępstw gospodarczych, prowadząc postępowania cywilne i karne zmierzające do ochrony lub odzyskania utraconego majątku, oraz doprowadzenia do poniesienia odpowiedzialności karnej przez osoby dokonujące czynów zabronionych.

Jeżeli świadczysz usługi na rzecz przedsiębiorstw lub osób fizycznych, chcesz zapewnić swoim Klientom kompleksową i profesjonalną opiekę prawną oraz dołączyć do błyskawicznie rosnącego grona doradców Themi napisz na adres:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Jesteśmy solidnym , lojalnym i profesjonalnym Parterem dla naszych Klientów i Współpracowników, oferujemy też korzystne warunki współpracy, oraz solidne zaplecze merytoryczne

Zapraszamy do współpracy!!


Zgłoś wypadek!

Odzyskamy Twoje Odszkodowanie!

Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora danych w celach marketingowych, tj. sprzedaży produktów Themi Spółka z o.o. z siedzibą w Krakowie i przesyłania mi informacji dotyczących oferty produktowej Themi Spółka z o.o. z siedzibą w Krakowie, stosownie do treści przepisów Ustawy o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997r. (Dz.U. Nr 133. Poz.883 ze zm.).

Powered by ChronoForms - ChronoEngine.com