Kancelaria Doradztwa Prawnego Themi specjalizuje się w sądowych i polubownych postępowaniach w zakresie dochodzenia odszkodowań i zadośćuczynień.
Themi jest krakowską kancelarią prawną o zasięgu ogólnopolskim, specjalizującą się w pomocy prawnej przedsiębiorcom i osobom fizycznym, w szczególności wobec osób które w wyniku różnorakich zdarzeń doznały szkody i  mają prawo dochodzić słusznego odszkodowania, od sprawców zdarzenia jak również towarzystw ubezpieczeniowych.

Kancelaria Prawna Themi dzięki wyjątkowemu zespołowi prawników - adwokatów, którzy swój profesjonalizm opierają na wieloletnim doświadczeniu zdobytym na salach sądowych w całej Polsce i specjalistycznej wiedzy zdobywanej również w ramach pracy naukowej prowadzonej na wiodących Polskich uczelniach, a także uzdolnionych i doświadczonych aplikantów i negocjatorów, oraz profesjonalnej sieć doradców regionalnych i nowoczesnej, efektywnej organizacji, zapewnia skuteczną reprezentację swoich zadowolonych Klientów przed sprawcami, towarzystwami ubezpieczeniowymi i sądami uzyskując dla nich możliwie największe odszkodowania.

W toku prowadzonych postępowań często nie zadowalamy się efektami postępowaniach polubownych i wszędzie tam gdzie wymaga tego słuszny interes naszych Klientów reprezentujemy ich w postępowaniach sądowych.

Zawsze gdy wymaga tego dobro postępowania, prowadzimy równolegle lub sekwencyjnie postępowania powiązane w tym w szczególności postępowania karne, postępowania w zakresie prawa pracy, prawa spadkowego, prawa spółek, ochrony konsumenta i konkurencji czy prawa administracyjnego.

Jeżeli doznałeś szkody - miałeś wypadek komunikacyjny lub losowy, poniosłeś szkodę majątkową, doznałeś szkody na zdrowiu, stałeś się ofiarą przestępstw i innych czynów czynów niedozwolonych, ubezpieczyciel nie chce wypłacić Ci odszkodowania lub sądzisz, że wypłacone odszkodowanie jest za niskie wobec poniesionej szkody, ZUS nie chce przyznać Ci renty lub kwestionuje liczbę lat pracy - wyślij zgłoszenie przez formularz internetowy lub zadzwoń!

Zespół prawników Kancelarii Doradztwa Prawnego Themi - specjalistów w zakresie dochodzenia odszkodowań pomoże Ci odzyskać należne kwoty!


Zgłoś wypadek!

Odzyskamy Twoje Odszkodowanie!

Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora danych w celach marketingowych, tj. sprzedaży produktów Themi Spółka z o.o. z siedzibą w Krakowie i przesyłania mi informacji dotyczących oferty produktowej Themi Spółka z o.o. z siedzibą w Krakowie, stosownie do treści przepisów Ustawy o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997r. (Dz.U. Nr 133. Poz.883 ze zm.).

Powered by ChronoForms - ChronoEngine.com