Kancelaria Themi niesie pomoc prawną ofiarom wypadków komunikacyjnych, wypadków przy pracy i w rolnictwie, błędów medycznych oraz przestępstw i innych czynów deliktowych na terenie całej Polski. O skuteczności naszej Kancelarii decyduje zaangażowanie i wiedza doświadczonych adwokatów, konsultantów i prawników specjalizujących się w sprawach odszkodowawczych oraz sieć profesjonalnych doradców regionalnych.

Kancelaria Doradztwa Prawnego Themi dysponuje zespołem doświadczonych prawników, w tym adwokatów z wieloletnim doświadczeniem w prowadzeniu spraw z zakresu prawa cywilnego i karnego, w szczególności w obszarze dochodzenia roszczeń odszkodowawczych za szkody na osobach i mieniu powstałe na skutek wypadków komunikacyjnych, czynów deliktowych (min. na skutek przestępstw), błędów medycznych (błędów lekarskich) jak również nieprawidłowego wykonania umów. Duże doświadczenie kluczowych adwokatów - specjalistów Themi, działających pod kierownictwem Adwokata Michała Kaczmarskiego oraz Adwokata dr Janusza Molisa, nabyte na salach sadowych całej Polski, wsparte jest też licznymi osiągnięciami naukowymi i dydaktycznymi zdobytymi na czołowych Polskich Uniwersytetach.

Pracę zespołu Prawnego Themi wspomagają też - wszędzie gdzie to celowe - specjaliści Themi z obszarów ekonomii i finansów, mediacji oraz nauk inżynierskich i medycznych, umożliwiając świadczenie pomocy prawnej nawet w najtrudniejszych, wymagających interdyscyplinarnego podejścia sprawach odszkodowawczych i innych.

Dysponując zaangażowanymi prawnikami w tym również wybitnymi praktykami i teoretykami prawa w obszarze odszkodowań i prawa cywilnego oraz siecią kancelarii korespondentów w krajach Unii Europejskiej i USA, podejmujemy się najtrudniejszych spraw zarówno na terytorium RP jak i innych krajów Unii Europejskiej i Ameryki.


Zgłoś wypadek!

Odzyskamy Twoje Odszkodowanie!

Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora danych w celach marketingowych, tj. sprzedaży produktów Themi Spółka z o.o. z siedzibą w Krakowie i przesyłania mi informacji dotyczących oferty produktowej Themi Spółka z o.o. z siedzibą w Krakowie, stosownie do treści przepisów Ustawy o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997r. (Dz.U. Nr 133. Poz.883 ze zm.).

Powered by ChronoForms - ChronoEngine.com